Aangezien de Beatrix Ergometer Kampioenschappen (BEK) in januari toch niet door konden gaan willen we deze graag inhalen. Dit zal gebeuren op zondag 8 mei, tijdens het post-corona feest “Bea Borrelt Bea Bruist”! Naast flexroeien en het volgen van ergo les, kan je op 8 mei dus van 14:30-16:00 strijden om de eeuwige roem op de ergometer, op de volgende twee manieren:
- De traditionele manier: individueel over 2000 meter. De winnaar is die deelnemer of ploeg die na toepassing van de correctiefactoren de 2000 m het snelst heeft geroeid.
- In estafettevorm: 2000 meter door maximaal 4 roeiers op één ergometer. De winnaar is die ploeg die na toepassing van de correctiefactoren de 2000 m het snelst heeft geroeid.
Inschrijven kan tot vrijdag 6 mei januari 20:00 per e-mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).
Let op: de inschrijving start opnieuw, dus als je je voor 9 januari had ingeschreven graag alsnog een mailtje sturen!
Succes met de voorbereidingen, en tot 8 mei!
De Stan4 & De Millenials & Ergogekkies
(organisatie Beatrix Ergometer Kampioenschappen 2022)
Bepalingen
Hieronder de BEK-spelregels:
- De winnaar is die deelnemer of ploeg die na toepassing van de correctiefactoren in de kortste tijd 2000 m heeft geroeid.
- De deelnemers roeien op een door de wedstrijdleiding aangewezen ergometer.
- Deelnemers moeten tenminste een kwartier voor hun starttijd omgekleed aanwezig zijn.
- Er wordt zoveel mogelijk gezorgd voor extra ergometers om in te roeien.
- Bij het estafette roeien mogen alleen de 4 roei(st)ers zelf actief zijn. Dat houdt dus in dat m.n. bij het wisselen niemand anders mag helpen. Anders dan verbale steun door derden is dus niet toegestaan.
- Protesten, discussies over de uitslag, over de organisatie en wat dies meer zij, zijn absoluut uit den boze en leiden tot verwijdering uit de uitslagenlijst.